Biżuteria na zamówienie (pierścionki, kolczyki)

Od 1964 roku tworzymy biżuterię i od tamtego czasu podążamy za aktualnymi trendami w dziedzinie biżuterii. Nieustannie ulepszamy warsztat swoich umiejętności oraz bazy narzędziowej, co pozwala nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych wzorów biżuterii na zamówienie klienta. Wykonujemy biżuterię na podstawie zdjęć lub rysunków, oraz opisów, z którymi przychodzą nasi klienci. Posiadamy obszerny zbiór własnych wzorów, począwszy od zawieszek i kolczyków na pierścionkach z brylantami i koliach kończąc.

Sprowadzamy certyfikowane kamienie szlachetne prosto ze szlifierni w Antwerpii co pozwala nam na osiąganie możliwie najniższych cen przy najwyższej jakości kamieni.
Jeśli masz pytania lub wątpliwości skorzystaj z panelu kontaktowego i opisz swój problem, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Jeśli nie możesz opisać, zadzwoń lub odwiedź nasz zakład.
Wykonujemy również biżuterię zaręczynową według wzoru i upodobań klienta.
Dzięki współpracy z największymi firmami obrączkarskimi w Polsce posiadamy ponad 500 różnych wzorów obrączek wykonywanych na zamówienie i przy wykorzystaniu najnowszych technologii, co pozwala na wprowadzanie dowolnych zmian w kształcie i wyglądzie wybranych obrączek. Zaczynając na szerokości i wysokości, po manipulację kolorami.
W naszym zakładzie prowadzimy również usługę napraw zniszczonej biżuterii, jak również przywracamy blask tej przytartej i porysowanej. Zawsze staramy się dawać jak najkrótsze terminy realizacji napraw. Często z dnia na dzień, więc klient nie musi się rozstawać ze swoimi kosztownościami na długi czas.
Dla wymagających klientów wykorzystujemy technologię druku 3D i grawerowania oraz wycinania laserem dowolnych kształtów.

Specjalnością Zakładu złotniczego Wiśniewscy jest srebrna i złota biżuteria na zamówienie. Na indywidualne życzenia Klientów realizujemy obrączki, łańcuszki, bransoletki, zawieszki oraz wiele innych ozdób biżuteryjnych, wykorzystując do tego celu starannie wyselekcjonowane surowce i kamienie szlachetne. Naszyjniki, sygnety czy pierścionki na zamówienie to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają własną wizję stworzenia jedynych w swoim rodzaju dodatków.

Większość wykonanych przez nas zleceń stanowią produkty stworzone na podstawie projektów dostarczonych przez Klientów. Największym atutem takiej złotej biżuterii jest przede wszystkim jej absolutna unikatowość. Dodatki te idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby, pozwalając upamiętnić najważniejsze i najpiękniejsze chwile w życiu. Do tej pory w naszej pracowni złotniczej powstało wiele niepowtarzalnych sygnetów, kolczyków, a także pierścionków zaręczynowych. Na każdym artykule jesteśmy w stanie umieścić też osobisty grawerunek.

Sellingo | sklep internetowy